Mediraty+ w Geronimo

Mediraty+ w Geronimo


CENTRUM REHABILITACJI „GERONIMO” PARTNERSKĄ PLACÓWKĄ MEDIRATY+

MediRaty+ to system finansowania leczenia / rehabilitacji według uproszczonych procedur w partnerskiej placówce Mediraty+.

Centrum Rehabilitacji „Geronimo”
ul. Mościckiego 14, 33-100 Tarnów
tel. 14 628 82 68

Centrum Rehabilitacji „Geronimo”
ul. Długa 19, 33-100 Tarnów
tel. 14 307 01 02

ZALETY:

Potwierdzenie zdolności kredytowej na usługi medyczne w przypadku systemu MediRaty jest proste i trwa zaledwie 4 minuty.

Wystarczy uzupełnić formularz zdolności kredytowej 
lub wykonać telefon do Konsultanta: 22 266 83 70 
(pon.-pt. 8-20, sob. 9-14)

Formularz weryfikujący zdolność kredytową:

https://www.mediraty.pl/formularz/index.php

Jak to działa? Wyjaśnimy to na przykładzie:

Twoje leczenie kosztuje 6 tys. zł. Po telefonicznym potwierdzeniu przez naszego konsultanta zdolności i historii kredytowej otrzymasz decyzję o przyznaniu wnioskowanej kwoty na opłacenie tych kosztów.

Po podpisaniu umowy ratalnej ta kwota będzie mogła zostać przelana na rachunek placówki, która wykona zabieg/leczenie.

Równocześnie, w ramach tej samej umowy ratalnej, masz możliwość otrzymania do 20% więcej środków, ale już na swój indywidualny rachunek bankowy, do własnej dyspozycji, np. na koszty około zabiegowe.

Jeżeli się decydujesz na takie rozwiązanie to podpisujesz jedną umowę ratalną na łączną kwotę. Czyli: 6 tys. zł trafi na rachunek gabinetu, na pokrycie kosztów zabiegu/leczenia a dodatkowo, do 20% tej kwoty – na Twój własny rachunek.

Koszty tego podwyższenia są odpowiednio takie same, jak Twojej pożyczki na zabieg/leczenie.

Spłacasz łączną kwotę w wybranym przez siebie wariancie rat, zgodnie z jednym harmonogramem dołączonym do umowy ratalnej.

Przy wcześniejszej spłacie nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Ograniczenia dla kwoty podwyższenia: maksymalnie 20% kwoty na zabieg/leczenie, ale nie mniej niż 200 zł i nie więcej niż 3 tys. zł. Kwota podwyższenia jest uzależniona od oceny w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). MediRaty+ nie mają zastosowania w przypadku niektórych ofert specjalnych (informacja u konsultantów MediRat) to pożyczka na finansowanie zabiegów, procedur medycznych oraz estetycznych oraz na finansowanie wszelkich kosztów okołozabiegowych takich, jak wizyty kontrolne, rehabilitacja, leki, transport, także poza placówką.

Skip to content