O nas

„GERONIMO” to wiele lat doświadczenia w zakresie leczenia i rehabilitacji narządu ruchu. Początkowo realizowaliśmy wyłącznie praktykę prywatną, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, w 2002 r. zawarliśmy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu nasza oferta została nie tylko wzbogacona o nowe zabiegi, ale również stała się bardziej dostępna dla osób wymagających rehabilitacji medycznej.

 

Naszą kadrę stanowią profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, popartym licznymi certyfikowanymi kursami specjalistycznymi w zakresie:

  • terapii schorzeń kręgosłupa (bóle promieniujące, zablokowania, rwy: kulszowa i barkowa, bóle krzyża, zawroty głowy, szumy w uszach),
  • rehabilitacji sportowej i ortopedycznej, w szczególności rehabilitacji kolana (po rekonstrukcji ACL, stany pourazowe stawów),
  • rehabilitacji stawu barkowego (ograniczenia ruchomości w barku: PHS, bolesne zespoły szyjno-barkowe).

Nasi fizjoterapeuci pracują wyłącznie uznanymi metodami terapeutycznymi wg zasad medycyny opartej na faktach (ang. evidence-based medicine, EBM), co gwarantuje, że zaproponowane przez nich postępowanie kliniczne oparte jest na najlepszych dostępnych dowodach naukowych, dotyczących skuteczności, efektywności i bezpieczeństwa.

Aby proces powrotu do zdrowia przebiegał sprawnie i efektywnie, nasza praca jest oparta na indywidualnie dobranej pracy manualnej terapeuty z pacjentem. Dzięki temu proces odzyskiwania sprawności fizycznej zdecydowanie przyspiesza, przy minimalizacji ponoszonych kosztów leczenia i terapii.

Dodatkowym atutem „GERONIMO” jest stała współpraca z najlepszymi ortopedami w województwie małopolskim, zapewniająca możliwość monitorowania przez lekarza prowadzącego bieżących postępów w leczeniu swojego pacjenta, poprzez systematyczny kontakt lekarza z fizjoterapeutą odpowiedzialnym za jego rehabilitację.

Najwyższa jakość świadczonych usług medycznych  w zakresie:

  • lekarska ambulatoryjna opieka medyczna,
  • lekarska ambulatoryjna opieka rehabilitacyjna,
  • rehabilitacja ogóloustrojowa w ośrodku /oddziale dziennym,
  • fizjoterapia ambulatoryjna

została potwierdzone Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015
nr ceryfikatu 0607/2022

.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszych specjalistów od poniedziałku do piątku
I placówka ul. Mościckiego 14, III piętro w godz. od 7.00 – 19.00  tel. 14 628 82 68 

II placówka ul. Długa 19, 33-100 Tarnów w godz. 9:00 - 18:00  tel. 14 307 01 02

 

Geronimo Centrum Rehabilitacji - Tarnów

Chat został uruchomiony