Zawodnicy „GERONIMO” w pierwszej dziesiątce Pucharu Świata 2015!

2015-10-01 14:47

Dobiegły końca zawody w ramach pucharu we wspinaczce sportowej w konkurencji na czas. W klasyfikacji generalnej PŚ 2015 zawodnicy wspierani przez „GERONIMO” Centra Medyczne znaleźli się w pierwszej dziesiątce rankingu.

Najlepiej startującym w tym sezonie Polakiem jest wspierany przez „GERONIMO” Marcin Dzieński, który uplasował się na czwartym miejscu. Klaudia Buczek zakończyła sezon na 7. pozycji.

Dodajmy, że Polska to już prawie potęga we wspinaczce na czas. W rankingu państw biorących udział w tegorocznym pucharze nasza reprezentacja sklasyfikowana została na drugim miejscu! Wyprzedziła nas silna reprezentacja Rosji, za nami uplasowały się dobre reprezentacje Francji, Chin czy Ukrainy. W rankingu punktowali zawodnicy trenujący na co dzień w sekcjach wspinaczkowych z Tarnowa i Lublina!