Dziękujemy za wspólne bieganie!

2015-08-24 10:03

Masaże lecznicze, taping medyczny, wspólne ćwiczenia, konsultacje, a przede wszystkim fizjoterapeutyczne wsparcie uczestników Wierzchosławickiego Leśnego Półmaratonu i biegu na 5 km – „GERONIMO” Centra Medyczne przez
6 godzin dbało o zdrowie biegaczy.

Pogoda była jak marzenie, liczba uczestników biegów – imponująca. Nic więc dziwnego, że nasze stoisko od rana tętniło życiem. Z oferty „GERONIMO” można było bowiem skorzystać zarówno przed startem zawodów, jak również po przekroczeniu przez zawodnika linii mety. Jedni przychodzili okleić łydki i kolana, inni by skorzystać z masaży leczniczych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także wspólne ćwiczenia na karimatach i odkrywanie leczniczych tajemnic rollera.

Dla nas impreza miała jednak dodatkowy wymiar. Tego dnia w sportowej rywalizacji udział wzięli nasi koledzy – fizjoterapeuci Tobiasz Paluch i Maciek Szepielak. Obaj nie tylko ukończyli półmaraton, ale również uzyskali znakomite wyniki. Czy to efekt treningów, czy przyjacielskiego dopingu – nieważne! Gratulujemy im kolejnych biegowych medali, natomiast wszystkim biegaczom dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Chat został uruchomiony