Z ofertą na Targach Pracy!

2015-06-24 17:17

24 czerwca w Hali Sportowej „Jaskółka” odbyły się XXII Targi Pracy, zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie. Wśród uczestniczących w targach pracodawców było również „GERONIMO” Centrum Rehabilitacji.

Za nami XXII Targi Pracy. Jak co roku zaproszenie do udziału w tym cyklicznym wydarzeniu przyjęli nie tylko przedsiębiorcy z lokalnego i regionalnego rynku pracy, ale również firmy spoza powiatu tarnowskiego oraz certyfikowane agencje zatrudnienia. Wśród uczestniczących w targach wystawców po raz pierwszy zaprezentowało się „GERONIMO” Centrum Rehabilitacji.

Udział w XXII Targach Pracy umożliwił nam bezpośredni kontakt z osobami poszukującymi pracy w zawodach związanych z branżą medyczną. Była to także doskonała okazja do poszerzenia bazy danych takich osób dla naszych aktualnych i przyszłych potrzeb zatrudnieniowych – mówi Andżelika Nalezińska, dyrektor zarządzający „GERONIMO”.

Stoisko „GERONIMO” cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przedstawiciele „GERONIMO” udzielali informacji nt. oferty Centrum oraz możliwości ewentualnego zatrudnienia oraz poszukiwanych ofert. 

Chat został uruchomiony