Uwaga: konkurs!

2015-03-03 18:24

8 marca piękniejsza połowa tego świata będzie obchodziła swoje święto – Dzień Kobiet. Z tej okazji Przychodnia Leczenia Narządu Ruchu "GERONIMO” przygotowała konkurs dla wszystkich Pań, chcących się zmierzyć siłowni umysłowej i wygrać atrakcyjną nagrodę – masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć poprawnie pytanie "Jakich kamieni używa się do masażu?” i… mieć szczęście podczas losowania nagród. Dla uczestników konkursu przygotowaliśmy nagrodę główną (masaż) i trzy nagrody pocieszenia (zestawy firmowych gadżetów).

Odpowiedź (wraz z danymi kontaktowymi) należy przesyłać na adres: gerominotarnow@gmail.com do 8 marca br., do godz. 18.00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w poniedziałek 9 marca. Informacja o laureatach konkursu zostanie podana na stronie rehabilitacja-tarnow.pl i na facebookowym profilu "GERONIMO”.

Życzymy powodzenia!

****

Masaż gorącymi kamieniami to swoiste połączenie masaży klasycznego i relaksacyjnego wzbogacone o elementy termoterapii. Zabieg ma działanie nie tylko relaksujące, ale też regenerujące: odpręża, redukuje napięcie wywołane stresem i zmęczenie, wprowadza w stan równowagi wewnętrznej, rozluźnia mięśnie, pobudza mikrokrążenie krwi oraz dostarcza sił witalnych i odporności.

Chat został uruchomiony