Zapraszamy na Dzień Otwarty „GERONIMO”

2015-02-19 18:25

Boli Cię kręgosłup? Dokucza nadgarstek? A może kolana odmówiły Ci posłuszeństwa? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „TAK” – nie zwlekaj, przyjdź na Dzień Otwartego „GERONIMO” i już teraz zadbaj o swoje zdrowie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, Przychodnia Leczenia Narządu Ruchu „GERONIMO” organizuje w sobotę 28 lutego na Dzień Otwarty „GERONIMO” (Tarnów, ul. Mościckiego 14). Tego dnia, w godzinach od 9.00 – 14.00, zespół fizjoterapeutów „GERONIMO” będzie do Państwa dyspozycji.

W ramach Dnia Otwartego będzie można BEZPŁATNIE skorzystać zarówno z porad rehabilitantów (diagnostyka fizjoterapeutyczna, badanie wad postawy), jak również
z zabiegów fizykoterapii i kinezyterapii. Osoby zmagające się m.in. z zespołami bólowymi kręgosłupa, łokciem tenisisty, cieśnią nadgarstka, czy kolanem kinomana, mogą liczyć na diagnostykę i omówienie dostępnych metod leczenia swoich dolegliwości. Szczególnie zapraszamy osoby, które chciałyby się zapoznać z zastosowaniem metody McKenzie
w leczeniu takich schorzeń jak bóle karku, krzyża czy dyskopatia. Dodatkowo, po wcześniejszym zarejestrowaniu się pod numerem 146288268, podczas Dnia Otwartego będzie można skorzystać z masażu leczniczego kręgosłupa za symboliczne 10 zł (to jedyny płatny zabieg w tym dniu).

Z okazji Dnia Otwartego „GERONIMO” przygotowaliśmy także specjalny blok poświęcony seniorom: zajęcia w ramach programu „Aktywny Senior”, podczas których nasi rehabilitanci doradzą, jakie ćwiczenia należy wykonywać, aby być sprawnym fizycznie i zapobiegać osteoporozie oraz porady dietetyka, który przybliży tematykę diety w osteoporozie. Będzie także możliwość wykonania pomiaru tkanki tłuszczowej.

Zapraszamy do „GERNIMO”! Życie bez bólu jest możliwe!

Więcej informacji udziela zespół fizjoterapeutów „GERONIMO”, tel. 14 628 82 68.

Chat został uruchomiony