„Geronimo” partnerem Icebug Winter Trail

2015-02-11 15:01

Amatorzy biegania po raz kolejny będą mogli zasmakować zimowego szaleństwa.

W najbliższą sobotę prawie pół tysiąca biegaczy rozpocznie swój szturm na Turbacz. Organizatorzy Icebug Winter Trail przygotowali dla uczestników imprezy cztery trasy: dwa biegi górskie (11,5 km i 21 km), NORDIC WALKING (5,6 km) oraz zawody na orientację (6 km). Parterem wydarzenie jest Przychodnia leczenia narządu ruchu „Geronimo”.
Znaczenie aktywności ruchowej dla zdrowia tak fizycznego, jak i psychicznego jest nieocenione, dlatego zaangażowaliśmy się w ten projekt. Nie ważne czy biegasz w terenie czy po asfalcie, liczy się fakt, że robisz coś, aby twój organizm lepiej funkcjonował. Systematyczne i umiejętnie bieganie nie tylko wzmacnia kości i regeneruje mięśnie, ale również zapobiega nowotworom, wspomaga pracę mózgu i łagodzi stresy. Mamy nadzieję, że Icebug Winter Trail, dostarczy jego uczestnikom wielu sportowych emocji – mówi dyrektor zarządzająca „Geronimo” Andżelika Nalezińska.

Ci, którzy jeszcze się nie zdecydowali na udział w walentynktowej sportowej imprezie mogą się zapisać na stronie icebugwintertrail.pl.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Chat został uruchomiony