TECARterapia w „Geronimo”

2014-10-31 09:42

Dogłębne leczenie, długotrwałe uśmierzenie bólu i trwała poprawa krążenia – to tylko niektóre z efektów terapeutycznych obserwowanych po zastosowaniu TECARterapii. Dzięki unikalnej technologii, metoda ta skutecznie stymuluje układy mięśniowo-szkieletowy, nerwowy i krążenia, przyspieszając proces fizycznego usprawniania pacjentów.

TECARtherapy to leczenie przez biostymulację głębokich tkanek ciała. Wykorzystując ładunki elektryczne w całym ciele o fizycznej zasadzie kondensatora, TECARtherapy reaktywuje naturalne procesy fizjologiczne metabolizmu tkanek. 
TECARtherapy, wspierając regenerację funkcjonalną i działając selektywnie w leczonym obszarze, pozwala poczuć pacjentowi szybkie i znaczące zmniejszenie bólu po kilku pierwszych sesjach, dzięki czemu z powodzeniem jest wykorzystywana zarówno w rehabilitacji medycznej (traumatologia, reumatologia, drenaż limfatyczny, osteopatia), jak również w fizjoterapii sportowej.
Co istotne, TECARtherapy jest to skuteczne i bezbolesne leczenie, z którego mogą korzystać niemal wszyscy pacjenci (za wyjątkiem kobiet w ciąży i osób z rozrusznikami serca).

TECARtherapy jest szczególnie przydatna w leczeniu:

  • złamań,
  • stanów zapalnych stawów i ścięgien,
  • artropatii,
  • zmian zwyrodnieniowych,
  • stanów zapalnych nadkłykcia (łokieć tenisisty),
  • zespołu cieśni nadgarstka,
  • bólów szyi, bólów pleców i rwy kulszowa.

TECARtherapy wykorzystywana jest również w programach rehabilitacji pooperacyjnej oraz wówczas, gdy nie jest możliwa praca manualna, np. w przypadku przeszczepu mięśni, obrzęku limfatycznego, keloid.

Więcej informacji nt. TECARterapii można uzyskać w „Geronimo” (ul. Mościckiego 14, III piętro) oraz pod numerem telefonu 14 628 82 68 (pn. - pt., godz. 7.00-19.00).

Chat został uruchomiony