Otwarci na potrzeby innych

2014-05-10 19:21

10 maja w Parku Strzeleckim odbył się festyn zorganizowany w ramach Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych w Tarnowie. Jego uczestnicy mieli możliwość skorzystania z dni otwartych wielu tarnowskich instytucji, działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Jedną z nich była przychodnia leczenia narządu ruchu „Geronimo”.

Ocena wad postawy, diagnostyka narządu ruchu, konsultacje i zabiegi fizjoterapeutyczne – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na osoby odwiedzające stoisko „Geronimo”. – Nasz udział w obchodach Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych w Tarnowie nie jest niczym niezwykłym. Pomoc osobom niepełnosprawnym to nasza misja. Szerokie spektrum oferowanych zabiegów fizjoterapeutycznych oraz bogaty wybór stosowanych technik i metod pracy sprawiają, że prowadzona przez nas rehabilitacja jest nie tylko efektywna, ale przede wszystkim bezpieczna – mówi Marek Mielak, kierownik NZOZ „Geronimo”.

Punk „Geronimo” jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem. Najwięcej pozytywnych wrażeń wzbudziły pokazy ćwiczeń korekcyjnych dla dzieci. I nie ma się czemu dziwić – umiejętnie poprowadzone zadania ruchowe mogą okazać się świetną zabawą. Dla dzieci i dla dorosłych.

 

Chat został uruchomiony