REFLEKSOLOGIA w Geronimo Centrum Rehabilitacji

2022-10-24 11:09
REFLEKSOLOGIA w Geronimo Centrum Rehabilitacji
Refleksologia to naturalna terapia wspierająca procesy poprawy i utrzymania zdrowia poprzez manualną stymulację receptorów znajdujących się na stopach, dłoniach i twarzy.
Refleksologia to nauka o refleksach które znajdują się w stopach i dłoniach i mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. Refleksologia to nie akupresura, refleksoterapia lub masaż.
Polega na uciskaniu z jednostajną siłą ucisku pod zmiennym kątem działania.
JAK DZIAŁA REFLEKSOLOGIA:
???? Uruchamia naturalne mechanizmy odpornościowe organizmu
????wspomaga procesy regeneracyjne po przebytym SARS-COV-2
???? Pomaga w obniżeniu stresu i napięcia nerwowego (wspomaga leczenie depresji)
???? Wspiera pracę układu hormonalnego
???? Poprawia krążenie krwi i limfy
???? Łagodzi ból
???? Pobudza proces usuwania toksyn z organizmu
???? W naturalny sposób przywraca balans biologiczny całego ciała człowieka
✅Refleksologia stóp i/lub rąk ????????????????
Stopa ludzka to zakończenie 7200 nerwów, które mają bezpośrednie połączenie z mózgiem, a równocześnie z wszystkimi częściami ciała .
Zabieg refleksologii stóp polega na umiejętnym pobudzaniu receptorów, rozpracowywaniu refleksów, dzięki czemu rozszerzają się naczynia krwionośne, do których dociera większa ilość tlenu i substancji odżywczych. Wycisza układ nerwowy, łagodzi ból i odczuwane dolegliwości
✅ Refleksologia twarzy i głowy ????????????????‍????
Na naszej twarzy znajdują się strefy, które za pośrednictwem centralnego kanału nerwowego łączą się z poszczególnymi organami naszego ciała. Jeżeli ich praca jest zaburzona, zmiany zaobserwować możemy również na twarzy – w miejscach tych tworzą się złogi, zmarszczki czy też przebarwienia.
Terapeuta, wykonując odpowiedni masaż i uciskając precyzyjnie konkretne punkty na twarzy, usuwa sploty energetyczne, wprowadzając pacjenta w stan wyciszenia.
Refleksologia twarzy i głowy oddziałuje na tkanki poprzez stymulację punktów neuroodruchowych. Pobudza tkanki do regeneracji, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, poprawia koloryt skóry, wygląd twarzy, wygładza zmarszki, uwalnia od napięć i odpręża.
???? REFLEKSOLOG: Dorota Bucyk
Cena zabiegu: 150 zł
⏰ czas zabiegu: 45-60 min
???? środy od godz. 11:00
ZAPISY:
???? Geronimo Centrum Rehabilitacji
ul. Mościckiego 14
☎️ 14 628 82 68

Chat został uruchomiony