STREFA RELAKSU

2018-01-14 11:46

 

 

 

 

 

Rezerwacje telefoniczne 14 307 01 02

Centrum Rehabilitacji "GERONIMO"
Tarnów, ul. Długa 19

 

 

W OFERCIE MASAŻY RELAKSACYJNYCH

 

TRADYCYJNY MASAŻ TAJSKI

 

Masaż ten uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych. Odpręża, uśmierza ból, łagdzii napięcia i zmniejsza poziom stresu. Masaż wykonywany jest przy użyciu olejków etertcznyc

Z masażu tajskiego najczęściej korzystają osoby narażone na stres, prowadzące siedzący tryb życia, sportowcy aby podtrzymać formę, oraz panie, które pragną wrócić do dawnej sylwetki sprzed okresu ciąży.

Masaż usuwa napięcia z mięśni i stawów jednocześnie je wzmacniając, w efekcie czego poprawia
ich elastyczność i uwalnia od bólu głowę, plecy, ramiona, kark czy nogi. Poprawia jakość snu, przynosi ulgę
w psychicznym zmęczeniu oraz w stanach depresji.

Zbawiennie wpływa na problemy czynnościowe narządów wewnętrznych, poprawia perystaltykę jelit i przemianę materii, wspomaga odtruwanie organizmu z nagromadzonych toksyn, a także pobudza krążenie krwi i limfy wzmacniając odporność.

Masaż, oprócz funkcji regeneracyjnych i pielęgnacyjnych (w przypadku masażu z użyciem olejków aromatycznych), działa również leczniczo.

Nie tylko umożliwia odprężenie całego ciała ale również pomaga w leczeniu wielu chorób i dolegliwości. Jest zalecany w czasie rehabilitacji oraz rekonwalescencji po długotrwałej chorobie czy wypadku, po ściągnięciu gipsu, w stanach pourazowych takich jak stłuczenie, skręcenie czy zwichnięcie minimum po 2-3 dniach od momentu uszkodzenia oraz dla osób narażonych na odleżyny.

Pozostałe wskazania to między innymi: odmrożenie, reumatyzm, porażenia, niedowłady, nerwobóle, wady postawy.

 

CZAS MASAŻU : 60 min

CENA : 90 zł

 

 

TAJSKI MASAŻ GŁOWY, SZYI, KARKU I RAMION

 

Masaż ten jest polecany osobom prowadzącym siedzący tryb życia, a zwłaszcza długo pracującym przy biurku
i komputerze. Pomaga złagpdzić ból kręgosłupa i rozluźnia napięte mięśnie.

Tajski masaż górnych partii ciała dla osób z bólami różnych części kręgosłupa, karku, szyi, barków i ramion. Jest stymulacją 37 marm-punktów energetycznych znajdujących się w tym obszarze. Prowadzony z zastosowaniem unikatowych technik masażu, redukuje chroniczne bóle, przykurcze i napięcie mięśniowe. Podczas godzinnego seansu masażystka poświęca więcej czasu na wskazane przez Państwa newralgiczne rejony. Masaż skóry głowy powoduje lepsze ukrwienie, a tym samym poprawia stan mieszków włosowych i włosów. Kojącym elementem terapii jest wchodzący w jej skład masaż twarzy, uszu i dłoni. Następuje wyciszenie, odprężenie i rewitalizacja-naturalny lek na bezsenność!

 

CZAS MASAŻU: 60 min
CENA: 90 zł

 

TAJSKI MASAŻ STÓP I NÓG

 

Masaż obejmujący stopy, łydki i uda. Dodatkową zaletą tego masażu jest peeling stóp, który odżywia i odświeża.

W dolnej części stopy znajdują się zakończenia 60 węzłów nerwowych odpowiedzialnych za 34 narządy wewnętrzne. Masaż stóp to rozluźnienie mięśni i ścięgien nóg, mobilizacja stawów stopy, stawu skokowego
i kolanowego. Poprzez punktowy masaż spodu stopy pobudza się receptory, które wpływają na harmonizowanie wszystkich punktów ciała włącznie z układem wydalniczym i limfatycznym. Tajski masaż stóp zapobiega chorobom cywilizacyjnym wynikającym z noszenia obuwia (płaskostopiu, paluchowi koślawemu, halluksom) obrzękom limfatycznym nóg, reumatyzmowi i artretyzmowi. Zalecany w rehabilitacji narządów ruchu po tych chorobach. Nieoceniony dla osób ze stojącym trybem życia, z nadwaga, noszących ciasne obuwie i na wysokim obcasie. Polecane dla osób uprawiających sport, biegi, narciarstwo, kolarstwo, wspinaczkę górską, zbawienny dla kobiet w ciąży.

 

CZAS MASAŻU: 60 min
CENA: 80 zł

 

INDYJSKI MASAŻ AYURVEDA ABHYANGA

Masaż relaksacyjny wywodzący się z Indii. Masażysta cieńkim strumyczkiem gorącego olejku eterycznego polewa i rozmasowuje cale ciało. Specjlnie dobrae ruchy, harmonizowane tempo i nacisk sprawiają, że ciało poddaje się releksowi i odprężeniu. Masaż ten idealnie likwiduje stres i zmęczenie, które towarzyszy nam na co dzień, ponieważ Ayurveda to równowaga, a ona jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania.

 

CZAS MASAŻU: 60 min

CENA: 110 zł

 

HAWAJSKI MASAŻ LOMI LOMI

Masaż Lomi Lomi to polinezyjska technika, która sprawia, że poczujesz się jak nowo narodzony. Jest to idealna terapia relaksacyjna dla ciała wykonywana za pomoca harmonijnyh ruchów rąk, ramion oraz łokci, które głaszczą całe ciało, pomagaąc zrelaksować mięśnie, napięte nerwy oraz poprawić krążenie krwi, co ma zbawienny wpływ na metabolizm. Masaż Lomi Lomi zalecany jest osobą z problemami przemiany materii, napiętymi mięśniami oraz krążeniem krwi.

 

CZAS MASAŻU : 90 min
CENA: 140 ZŁ

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami działa fizjoterapeutycznie. Przywraca sprawność uszkodzonym narządom,
a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Tym samym zwiększa zdolność wysiłkową organizmu.
Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych
z napięciem nerwowym. Świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie.
Masaż kamieniami bazuje na teorii przepływu energii przez organizm. Uważa się, że są w nim zlokalizowane ośrodki energii zwane czakrami – każdy znajduje się w bezpośrednim otoczeniu jednego z gruczołów wydzielania wewnętrznego. Kamienie układa się zgodnie z mapami rozmieszczenia punktów energetycznych i przesuwa wzdłuż meridianów, czyli kanałów łączących punkty. W ten sposób usprawniany jest przepływ energii.

 

CZAS MASAŻU: 60 min
CENA: 70 zł

 

ZAPRASZAMY !

Chat został uruchomiony